.

.

New
Брејден Шен Потпиша Филаделфија Флаери Хокеј Пак Автограм 1а-Автограм Нхл Пакови

Брејден Шен Потпиша Филаделфија Флаери Хокеј Пак Автограм 1а-Автограм Нхл Пакови

DEN 2.33

Износот
Залиха

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Пакови. Брејден Шен Потпиша Филаделфија Флаери Хокеј Пак Автограм 1а ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен брејден шен сувенири. Филаделфија флаери сувенири.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи