.

.

New
Девојки девојки од Линџикс Сјајни ринстони фунти за нозе балетски танцување рибани панталони чорапи спортски јога гимнастички хеланки

Девојки девојки од Линџикс Сјајни ринстони фунти за нозе балетски танцување рибани панталони чорапи спортски јога гимнастички

DEN 3.33

Износот
Залиха

55% полиестер, 45% памук. Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобна за носење. Чорапите со добра затегната ткаенина, дизајн на рибани во стил, украсени сјајни rhinestone. Лесно е да се совпадне со многу видови облека, убав фустан или здолниште, да ги натера вашите девојки да изгледаат помодерни. Табела со големина значи опсег на возраст за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, препорака за ладно миење на рацете. Погодно за многу прилики, секојдневно носење, слатко носење, носење на отворено, секојдневно носење, модно носење и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња чорапи за бебиња Состојба : Ново без материјал за означување : 45% памук, 55% полиестер -таг бр .- | - Препорачана големина - | половината- | должина-една големина - | - 6-14 години - | - 19.7-37.8 ''/50-96cm - | - 24.4 ''/62cm.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи