.

.

New
100 Дневен Настан, Цел И Пригода Одбројуваат 8,5x11, 5 Зелен Плоштад Откинете Календар За Одбројување Голема Ѕидна Единица-совршена за подароци За Канцеларија, настани,

100 Дневен Настан, Цел И Пригода Одбројуваат 8,5x11, 5 Зелен Плоштад Откинете Календар За Одбројување Голема Ѕидна Единица-совршена

DEN 1.67

Износот
Залиха

Нашето одбројување откинете ги календарите направетеesетски и забавен додаток на секој ѕид. Користете го сами, или подарете го како подарок, овие календари сигурно ќе создадат насмевки. Димензии точка : 8.5 х 11.5 х 0.65 во. Совршен корпоративен подарок. ИЗГРАДЕТЕ МОТИВАЦИЈА и ИСЧЕКУВАЊЕ додека одбројувате од 100-тиот ден на настанот. ГОЛЕМИНА НА КАЛЕНДАРОТ : 8,5 "х11", ДИЗАЈН : Зелен Плоштад. СОВРШЕН ПОТСЕТНИК за тој важен настан. МОНТИРАН НА АКРИЛИК за лесно кинење и поставување. УНИКАТЕН И ВНИМАТЕЛЕН ПОДАРОК. ИЗГРАДЕТЕ МОТИВАЦИЈА и ИСЧЕКУВАЊЕ додека одбројувате од 100-тиот ден на настанот. ГОЛЕМИНА НА КАЛЕНДАРОТ : 8,5 "х11", ДИЗАЈН : Зелен Плоштад. СОВРШЕН ПОТСЕТНИК за тој важен настан. МОНТИРАН НА АКРИЛИК за лесно кинење и поставување. УНИКАТЕН И ВНИМАТЕЛЕН ПОДАРОК. Календарот за Одбројување од 100 Дена ви помага Да Уживате Во Неизвесноста додека одбројувате до вашиот голем настан или цел! Прави уникатен подарок.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи