.

.

New
10cc/Ml 22g Алатки, Поединечно Завиткани-Пакет од 20

10cc/Ml 22g Алатки, Поединечно Завиткани-Пакет од 20

DEN 223.84

Износот
Залиха

Ова пакување содржи 20пакување 10мл СО 22ГР. клипот е мазен и не се лепи, линиите за мерење на јачината на звукот се лесни за читање. Опсег на употреба : индустрија, шумарство, земјоделство, лабораторија. Само за индустриски, научна лабораторија и експерименти со користење или како домашни алатки. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ми е-пошта 24 часа.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи