.

.

New
100 Количина 1/8 х 1-1/4 Цинк Обложени Иглички

100 Количина 1/8 х 1-1/4 Цинк Обложени Иглички

DEN 127.84

Износот
Залиха

Пакетот содржи 100 премиум иглички. Цинк обложен јаглероден челик за отпорност на корозија. 1/8 "Дијаметар & 1-1/4" Должина. 1/4 " Надворешен Дијаметар На Главата. Стил : Продолжен Наклон. Пакетот содржи 100 премиум иглички цинк обложен јаглероден челик за отпорност на корозија 1/8 "Дијаметар И 1-1/4" Должина 1/4 " Надворешен Стил На Дијаметар На Главата : Продолжен Шилец игла е прицврстувач што се поставува низ две дупки на едниот крај на иглата на клевис. Се користи за заклучување и за држење на објект на место. Најчесто се дели во средината и има две боцки што можат да се свиткаат околу навртката или завртката за да се обезбедат машини.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи