.

.

New
Канон ПИКСМА МГ3222 Безжичен Фото Печатач во Боја Со Скенер И Копир

Канон ПИКСМА МГ3222 Безжичен Фото Печатач во Боја Со Скенер И Копир

DEN 1.33

Износот
Залиха

2 ipm; Боја : До 5.Боја : до 4800 x 1200 dpi2; Црна : До 600 x 600 dpi2. Canon PIXMA Безжични Сите Во Еден Печатач Брзина На Печатење Црна : До 9. Режим На автоматско Скенирање7, Мрежно Скенирање, Скенирање со Притискање( САМО USB), Безжично Скенирање.7 Што Е Вклучено : PG-240 И cl-241 ПОСТАВУВАЊЕ КАСЕТИ СО мастило CD-ROM ПРИРАЧНИЦИ И ДРУГИ ДОКУМЕНТИ КАБЕЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ USB КАБЕЛ. Можете да ги промените касетите и да додадете хартија сите од предниот дел на печатачот благодарение На Fast Front.11 B/G/n) печатење од повеќе Компјутери Со Ова all во еден печатач копир скенер airprint, Целосно Hd филмско печатење, мобилен уред за печатење копир Поставки : fcot (Боја) ПРИБЛИЖНО 20 СЕКУНДИ СИТЕ ВО ЕДЕН ПЕЧАТАЧ КОПИР СКЕНЕР ПОСТАВКИ ЗА СКЕНИРАЊЕ : ОПТИЧКИ : ДО 1200 X 2400 DPI; ИНТЕРПОЛИРАН : 19. 4 "х 6", 5" х 7", 8" х 10", Писмо, Правни, сад #10 Коверти.0 Ipm Резолуција На Печатење Црна : До 600 x 600 dpi, Боја : До 4800 x 1200 Dpi Вграден безжичен PG-240, PG-240 XL, PG-240xxl Касети Со Црно Мастило, CL-241, CL-241xl Касети Со Мастило Во Боја Вграден безжичен lan (802. Канонскиот Пиксма МГ3222 Безжичен Инк-Џет Фото Печатач Се-Во-Едно обезбедува одличен квалитет и погодност во компактен пакет.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи