.

.

New
ВИДЕНИ Мачка Перница Симпатична Цртан Филм Мачка Полнети Животни Мека Долга Мачка Кадифен Перница Играчка Подароци За Деца Девојки

ВИДЕНИ Мачка Перница Симпатична Цртан Филм Мачка Полнети Животни Мека Долга Мачка Кадифен Перница Играчка Подароци За Деца Девојки

DEN 2.67

Износот
Залиха

Ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики поради рачно мерење. Кога ќе го прегрнете, сите лоши емоции и работниот стрес ќе се ослободат, долгорочно методот на мерење на мачката е од должината на увото до опашката.it можеби е збрчкан, недоволно исполнет или грд?Нормално, потребни се 24-48 часа за да се опорави целосно. Види долга мачка фрли перница како подарок За Божиќ, семејни собири, фестивали и други прилики, тоа е најдобриот подарок за деца, пријатели, роднини, колеги, партнери. Перницата за долга мачка е погодна и за мажи и за жени, погодна и за возрасни и за деца, може да се користи во различни прилики како спална соба, дневна соба, спална соба, училница, канцеларија, автомобил итн. Составен е од четиристрано еластично плишано и надолу памучно полнење, а текстурата е многу добра. Симпатичната и симпатична форма на мачката Што Се гледа ги тера луѓето да ја сакаат. Ако ја ставите полнетата перница за мачки на сонце или на машината за сушење, таа подобро ќе закрепне. Внимание-перницата за мачки доаѓа со вакуум packaging. Перницата За Долга Мачка Seeneey е добро обложена и се чувствува удобно во раката, што го прави уште поудобно да се гушка.Симпатичната и симпатична форма на мачката Што Се гледа ги тера луѓето да ја сакаат. Составен е од четиристрано еластично плишано и надолу памучно полнење, а текстурата е многу добра. Може да има грешка од 3-5 см поради различни методи на мерење, ве молиме разберете. Внимание-перницата за мачки доаѓа со вакуум packaging. Поради разликата во светлината и екранот, бојата може да биде малку поинаква од сликите.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи