.

.

New
РАЗУМ Голем Кафез За Птици Модна Свадба Кафез За Птици Железна Декорација На Домот Квадратен Кафез За Птици Прилагоден Декоративен Кафез црн бел кафез За Папагали

РАЗУМ Голем Кафез За Птици Модна Свадба Кафез За Птици Железна Декорација На Домот Квадратен Кафез За Птици Прилагоден Декоративен

DEN 2.33

Износот
Залиха

Со исклучок на други предмети освен кафезот за птици прикажан на фотографиите на производот. Ви благодариме за посетата на мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за ваша референца. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. лесен за составување, лесен за чистење.Известување : 1. лесен за составување, лесен за чистење. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Класичен и Нежен : Метален материјал, дизајн на Шупливи Модели Во Европски стил, што ја прави вашата куќа топлина и шармантна. цврста конструкција-цврста структура и квалитетна изработка осигурајте се дека нема лесно да се деформира од суровите временски услови или каснувања од птици, има врата во предниот дел на кафезот и лесно се отвора/затвора за да можете целисходно да се грижите за вашите птици бебиња. Горенаведените податоци се само за повикување, големината рачно се мери, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам. Има врата во предниот дел на кафезот и лесно се отвора/затвора за да можете целисходно да се грижите за вашите птици бебиња. Има врата во предниот дел на кафезот и лесно се отвора/затвора за да можете целисходно да се грижите за вашите птици бебиња. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи