.

.

New
Bettomshin лажна безбедносна камера соларна моќност пластичен систем за надзор на CCTV за дома за домашно затворено црно 1 парчиња

Bettomshin лажна безбедносна камера соларна моќност пластичен систем за надзор на CCTV за дома за домашно затворено црно 1 парчиња

DEN 239.84

Износот
Залиха

Име на производот : Соларна симулација камера. Боја : црна, материјал : пластика, режим на напојување : соларна енергија. Оваа лажна безбедносна камера е изработена од пластика. Се чини дека работи како вистинска безбедносна камера. Заштитете ги домовите, продавниците и бизнисот. Користете и за затворено и за отворено. Содржина на пакет : 1 x Соларна симулација камера. Име на производот : Соларна симулација камера. Боја : црна, материјал : пластика, режим на напојување : соларна енергија. Оваа лажна безбедносна камера е изработена од пластика. Се чини дека работи како вистинска безбедносна камера. Заштитете ги домовите, продавниците и бизнисот. Користете и за затворено и за отворено. Содржина на пакет : 1 x Соларна симулација камера. Описи : Оваа професионална глупост/лажна безбедносна камера е направена да изгледа како вистинска работа, што ќе го одврати грабежот, кражбата и вандализмот без високата цена на вистинската безбедносна камера. Кога се сместени во вашиот дом или бизнис, дури и најсофистицираните криминалци ќе мислат дека премисата е заштитена од високо-технолошки систем за надзор и ќе побараат полесна целна нота : Ова не е функционална видео камера.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи