.

.

New
4 Парчиња Цвет Од Инсекти Од Пеперутка 10 МЛ Дозер За Држач За Qtip За Памук, Памук, Памучни Тркалезни Влошки, Конец - Пластична Тегла За Аптеки За Организација За Склади

4 Парчиња Цвет Од Инсекти Од Пеперутка 10 МЛ Дозер За Држач За Qtip За Памук, Памук, Памучни Тркалезни Влошки, Конец - Пластична

DEN 564.80

Износот
Залиха

+Водоотпорен и отпорен на Влага : капаците се цврсти и цврсти, ги чувате теглите за аптека во бањата и памукот нема да се издува од влага.75 "широк, 4. ●Додатоци за бања Со Идеална Големина : може совршено да складира некои мали предмети, да ги одржува уредни и чисти. Овие контејнери за складирање можете да ги користите за организирање мали предмети, како што се јајце за убавина, четка за лице, бонбони, пенкала, клип, памучни топчиња, памучни брисеви, памучни влошки, врски за коса, избор на конец, сол за капење и многу повеќе.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи