.

.

New
Вудан Жаба Летаат Печурки Пеперутки Розова 2 Пакет Qtips Држач Аптека Тегла Бања Суета Јасно Складирање Канистер Контејнер Додатоци За Памук Топката Брис Конец

Вудан Жаба Летаат Печурки Пеперутки Розова 2 Пакет Qtips Држач Аптека Тегла Бања Суета Јасно Складирање Канистер Контејнер Додатоци

DEN 3.00

Износот
Залиха

Во споредба со стаклото, тој е помалку ранлив на оштетување и побезбеден за употреба.Додатоци за складирање : Бања, суета, кујна, канцеларија, аптека и други места за складирање. Топол Совет : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, нашата услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа!. Памучни брисеви, памучни топчиња, конец, соли за капење, монистра за перење, чкртаници, копче, памук за шминка, четка за шминка и други работи. Пластика. Може да складира конец, памучни брисеви, памук за шминка, јаже за коса и други работи, лесни за земање и ставање удобно складирање додека ја одржувате бањата, суетата чиста и уредна. Додатоци за складирање : Бања, суета, кујна, канцеларија, аптека и други места за складирање. Може да складира памучни топчиња, памучни брисеви, памучни влошки, забен конец, штипки, ленти за коса, бонбони, пенкала и многу повеќе мали нешта. Топол Совет : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, нашата услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа!. Додатоци за складирање : Бања, суета, кујна, канцеларија, аптека и други места за складирање. Може да складира конец, памучни брисеви, памук за шминка, јаже за коса и други работи, лесни за земање и ставање удобно складирање додека ја одржувате бањата, суетата чиста и уредна.Издржлив Материјал против паѓање : диспензерите на држачот qtips се изработени од Пластичен материјал, кој е мазен и издржлив.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи