.

.

New
Дома Претпочитаат Деца Лесен Брзо Сушење Сонце Шапка Воздушен МРЕЖА Ув Заштита Капи

Дома Претпочитаат Деца Лесен Брзо Сушење Сонце Шапка Воздушен МРЕЖА Ув Заштита Капи

DEN 0.33

Износот
Залиха

Увезени. Затворање на бравата. Миење Раце Само. Лесна, заштитна капа за употреба на интензивно сонце, топлина и влажност. Воздушни мрежести панели за ладење. Лента за потење што ја отстранува влагата, прилагодлив грб. Бои крпеница со претходно закривен раб на капа. Големина Мери 52-55см Обем x 11см Длабочина На Круната x 7см Ширина На Работ, Одлично Одговара За Деца Над 3 години. Дома Претпочитаат Нови! Оваа капа е одлична за децата кога играат на отворено во летната сезона. Изработени од полиестерски понги, супер лесни, брзо сушење и блага кожа. Лентата за потење што ја отстранува влагата и воздушната мрежеста страна обезбедуваат да ги одржувате вашите деца суви и ладни. Пред-закривен визир кој нуди заштита од сјајот на сонцето.СО UPF 50+ за блокирање на 98% од штетнитеays и УВБ зраци.Задолжителен предмет за риболов, кампување, пешачење, трчање, одење на училиште во жешко лето.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи