.

.

New
Dreaweet Chapstick Држач За Клучеви Синџир За Усни Мелем За Ракави Сет За Клучеви од 5 Додатоци за Патување

Dreaweet Chapstick Држач За Клучеви Синџир За Усни Мелем За Ракави Сет За Клучеви од 5 Додатоци за Патување

DEN 223.84

Износот
Залиха

ГОЛЕМИНА : 1 Пакет Долг Синџир На Клучеви 14,2 х 2,2 см (5,6 х 1инчи) +1 Пакет Краток Круг Привезок 6,5 х 4,6 см (2,6 х 1,8 инчи) +1 Држач За Стапчиња за Пакување 9,6 х 4см (3,8 х 1,8 инчи). Моден Изглед : Ве прави повеќе модни и уникатни од другите. Одлични идеи за подароци ќе се вратат на училиште, деверуши, родендени, наставници, студенти,секој што носи значка за лична карта,конвенции, патници и многу повеќе.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи