.

.

New
Ксндурн 40 ПАРЧИЊА Кармин Тетоважа Памучни Брисеви, 40 ПАРЧИЊА Разнобојна Нијанса За Усни - Долготраен Водоотпорен Течен Нелеплив Сет За Дамки За Усни

Ксндурн 40 ПАРЧИЊА Кармин Тетоважа Памучни Брисеви, 40 ПАРЧИЊА Разнобојна Нијанса За Усни - Долготраен Водоотпорен Течен Нелеплив

DEN 3.00

Износот
Залиха

Розова : автентична розова боја, светла и симпатична и пријателска за жолта кожа. Како да се користи? ЧЕКОР 1 : ставете го памукот вертикално, скршете го крајот со оризонтална ознака на линијата, течноста за тетоважа на усните ќе тече до друг крај. ?Quoll TRUST® : Ksndurn е посветен на обезбедување на секој клиент со производи со најдобар квалитет и највисоки стандардни услуги. По сликањето, животот се чини дека е отворен. Обичната или лесна шминка е исто така многу убава, само една боја е добра. Кармин памук помагајќи им да создадат шармантни и разновидни шминки за усни. Црвена : богата и класична црвена, безбојна, без кожа, супер бела. Сјајот за усни е најдобриот подарок за девојчиња и жени на родендени, годишнини или други празници.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи