.

.

New
BLMIEDE Чоколадо 12 Усна Не-Бледнее Глазура Сјај Усна Боја Кармин Кармин Мастило 20

BLMIEDE Чоколадо 12 Усна Не-Бледнее Глазура Сјај Усна Боја Кармин Кармин Мастило 20

DEN 3.33

Износот
Залиха

Совршен За Забава, Секојдневен Живот, Свадбена Шминка Итн. Совршен И За Салонска Или За Домашна Употреба. Тенки И Лесни. Маглата Создава Моменти Со Мека Текстура Како Влажна И Удобна. Дајте Си Преуредување Со Овој Кармин. Секси 12 парчиња Хидратантен Траен Сјај За Усни Пенкало Со Долго Пенкало Мастило За Кармин 201 x Кармин континуираниот кармин во боја непречено се лизга на вашите усни .Материјал : Полибутен, масло Од Ланолин, масло, Испарена силициум диоксид, Пигментна Магла создава моменти со мека текстура како влажна и удобна висока заситеност дајте си преуредување со овој Кармин.формула за боја, уникатна боја со висока сатурација, Палети вклучува и бои за усни.Совршен и За Салонска или За Домашна употреба. и чист материјалможе да направи шминката со текстура на површината на маглата да изгледа агаион во исто времесовршен за забава, секојдневен живот, свадбена шминка итн.Количина : 12 бои дајте им на усните долготрајна боја.Прекрасни црвени усни,толпата сте најдобри, и заминување Шминка Долготрајна/Светла/Навлажнувачкиодржете ги усните меки и навлажнети.Тенки и лесни одиме со твоето срце.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи