.

.

New
ВГУСТ Сјај Во Воздухот Љубов Кадифена Нелеплива Чаша Глазура За Усни Воздушна Перница Во Форма На Срце Глазура За Усни Лесен Кадифен Кармин 2мл Фл Студио 20

ВГУСТ Сјај Во Воздухот Љубов Кадифена Нелеплива Чаша Глазура За Усни Воздушна Перница Во Форма На Срце Глазура За Усни Лесен

DEN 70.56

Износот
Залиха

Сочинуваат Усните Лесно, Погоден За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Летна Забава Со Пријателите. Исклучителни Подароци : Овој Кармин Со Симпатичен Изглед И Пакување Е Најдобриот Избор Како Убав Подарок За Вас И Вашите Пријатели. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50гр големина На Пакетот : 8х4х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење.Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење. Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел. Бојата Може Малку Да Варира Поради Поставувањето На Бојата На Секој Поединечен Монитор.Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Популарни Бои, Може да Ги Задоволи Вашите Дневни Потреби Барања за Шминкање На Усните. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи