.

.

New
Ѕвезда Исечоци, Двејн Џонсон Во Костум, Картон Исечоци Стенд-Ап, Славна Личност Во Природна Големина Стенд-во-77 х 31

Ѕвезда Исечоци, Двејн Џонсон Во Костум, Картон Исечоци Стенд-Ап, Славна Личност Во Природна Големина Стенд-во-77 х 31

DEN 2.67

Износот
Залиха

Додадете забавен допир на секоја прослава, канцеларија, дом или настан кога ќе го добиете Овој Белиот Фустан На Мерилин Монро Стенди Со Исечоци На Ѕвезди! Овој стенде е изработен од цврсти и издржливи материјали кои сигурно се долготрајни. Фотографијата содржи целосен отпечаток во боја, плус прикачен штафелај за лесно поставување и симнување за складирање. Достапно во различни икони, ликови и дизајни што прави одличен додаток на вашите новини декор предмети!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи