.

.

New
Динамички Дискови Кадетска Торба За Голф / Воведна Торба За Голф Со Дискови | Одлична За Почетници И Обични Кругови За Голф Со Дискови | Лесна И Издржлива Торба За Го?

Динамички Дискови Кадетска Торба За Голф / Воведна Торба За Голф Со Дискови | Одлична За Почетници И Обични Кругови За Голф

DEN 203.84

Износот
Залиха

ОСТАНЕТЕ ХИДРИРАНИ - кадетот е опремен со држач за пијалок ќе го држи вашиот омилен пијалок за голф за дискови.Држи 8-10 дискови во главниот оддел и 2 ставачи во џебот од путер. Преку нашата култура, нашиот нагон и експертизата на секој поединечен вработен, ние сме уникатно позиционирани да обезбедиме услуги од прва класа на разновидна база на потрошувачи. Вклучува прилагодлив ремен за рамо.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи