.

.

New
Llnsupply Голема големина 5 ft круг деца играат подрачје Виолетова убава цветна расадник за килим, нелизат деца тепих племема, играат душек за бебиња за бебиња, спална со?

Llnsupply Голема големина 5 ft круг деца играат подрачје Виолетова убава цветна расадник за килим, нелизат деца тепих племема,

DEN 831.84

Износот
Залиха

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft/5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на детето. Светлите бои и креативните обрасци отпечатени на деца играат Мат убаво ја подобруваат секоја просторија од домот. Дозволете му на вашето дете да има свој простор за активност, да си игра со својата/нејзината симпатична пријателка Зошто да не изберете нè? Надградете го материјалот -кристална велур на површината на МАТ, неверојатно пријателски за кожата -еластичен вселенски памук на меѓуслојниот килим, супер меки -точки на точките на дното на тепихот, ефикасно исклучително занаетчиски изработен и исклучителен раб за заклучување -заклучување на работ -заклучување на работ -заклучување на работ -заклучување на работ - Светли бои и јасни илустрации практична активност килим -лесно да се склопи, чува и носи -екстра голема големина за целосна заштита трајно играње мат -машин што може да се пее -нема пролевање, без пилиња, без бледнее одличен подарок -вгрлет за сите возрасти -може да се користи насекаде Спецификации : - Пакетот вклучува : 1 x Play Black - Материјал : Полиестер и вселенски памук - Големина : 4 ft x 4ft / 5. Дното на килимот за детски простории е гума точки, го подобруваат триењето, да го направат тепихот подобар зафат на подот, така што децата можат да играат безбедно. Но, нашите деца килими се лесни за чистење, измивање со рака или целосно измиено е во ред. Совршено за секаде : Би било идеално секојдневно или празничен подарок за вашите деца, бебе, внук, внука, мало девојче или момче.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи