.

.

New
Heoeh Смешно животно лама, не -лизгачки врата 15,7 тркалезна област килими теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник

Heoeh Смешно животно лама, не -лизгачки врата 15,7 тркалезна област килими теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник

DEN 1.00

Износот
Залиха

Главна карактеристика-полиестер, гумени дамки го прават тоа анти-лизгање, ултра апсорбирачки, кристален велур, шарен печатење и дизајн на низок профил. Ако имате некој проблем или предлог, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме контактирајте не слободно, ние обезбедуваме пријателска, лесна до достапна поддршка за вас. Конструкцијата Нема избледување, а не големината на топката 40 x 40 см / 15,7 x 15,7 in. Овој килим е совршен за оние области со висок сообраќај во вашиот дом. Загарантирано 100% задоволство- ние веруваме во нашиот квалитет на душеците. Дизајн на дизајн, кој се наоѓа на нелизгање, на врвот со полиестер, кој е со низок профил за да ги намали шансите за тропање. Шарена врата за вашиот Home Heoeh Doormat е прекрасен начин да додадете боја на која било палуба, тремот или влезот. Главна карактеристика-полиестер, гумени дамки го прават тоа анти-лизгање, ултра апсорбирачки, кристален велур, шарен печатење и дизајн на низок профил. Вашите посетители ќе го сакаат живописното поздравување што го добиваат кога ќе дојдат на посета. Големина- 40 x 40 cm / 15,7 x 15,7 in, мат со тркалезна форма. Удобна- супер мека текстура не само што ветува возвишена удобност под нозете, туку ќе додаде модерен и шик допир во секоја просторија и одличен декоративен за која било друга прилика дневна соба, спални соби, студија, детска соба за деца играат, жени јога, читање. Удобна- супер мека текстура не само што ветува возвишена удобност под нозете, туку ќе додаде модерен и шик допир во секоја просторија и одличен декоративен за која било друга прилика дневна соба, спални соби, студија, детска соба за деца играат, жени јога, читање.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи