.

.

New
Богатствата НА каролина Bb3620sh4 Корги Шаховска Табла Розова Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За Ѕид На Решетката За Палто, Кук

Богатствата НА каролина Bb3620sh4 Корги Шаховска Табла Розова Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви,

DEN 230.56

Износот
Залиха

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 инчи од основата. Куката се отвора околу 1 инч. Произведено во САД. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Корги подароци, Корги колекционерски предмети, Корги Клуч Кука.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи