.

.

New
Робин Торба Кука - Робин Чанта Кука-Птица Љубовници Подарок, Птица Торба Кука, Робин Подарок, Птица Подарок-Природата Накит Жена, ДОПРЕТЕ 037

Робин Торба Кука - Робин Чанта Кука-Птица Љубовници Подарок, Птица Торба Кука, Робин Подарок, Птица Подарок-Природата Накит

DEN 1.67

Износот
Залиха

закуп слободно контактирајте ме со сите прашања што ги имате, среќен сум што ќе одговорам брзо и ќе дадам се од себе за да го направам вашето искуство во шопинг .Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Големина на Кука за чанта : 44-45мм, Стаклена купола-3,0 см. Забележете дека материјалот не е водоотпорен, Забележете : Вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите, бидејќи зависи од специфичните поставки на мониторот и осветленоста на светлината.Среќен шопинг & ви благодариме што застанавте!Се надеваме дека ќе уживате во истражување на рачно изработен накит во нашата продавница. Добро Или Мода : Мода.закуп слободно контактирајте ме со сите прашања што ги имате, среќен сум што ќе одговорам брзо и ќе дадам се од себе за да го направам вашето искуство во шопинг .Материјал : Легура И Стакло Кабохон, Боја : како што е прикажано, чанта кука големина : 44-45мм, Стаклена купола-3,0 см.Божиќен Подарок,фото накит,свадбен накит,подароци за денот на вљубените,подароци за најдобар пријател,подароци за роденден, подароци за годишнина, подароци за пријателство. Куката За Чанта е изработена од кабохонско стакло со дијаметар од 30 мм што седи во обложен метален послужавник. Се надеваме дека ќе уживате во истражување на рачно изработен накит во нашата продавница.Божиќен Подарок,фото накит,свадбен накит,подароци за денот на вљубените,подароци за најдобар пријател,подароци за роденден, подароци за годишнина, подароци за пријателство. Прекрасен рачно изработен подарок за себе или за саканата личност.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи