.

.

New
SLNFXC Рамен Џогер Самостојни Слајд Кат Четка Влажни И Суви Четка За Чистење Подови Дома Чистење Алатки

SLNFXC Рамен Џогер Самостојни Слајд Кат Четка Влажни И Суви Четка За Чистење Подови Дома Чистење Алатки

DEN 1.67

Износот
Залиха

Џогерот за прашина од микрофибер лесно може да се справи со мртви агли, влакна од домашни миленици, прашина и нечистотија и може да се користи за влажно и суво чистење на подот. Не е за еднократна употреба, помагајќи ви да заштедите пари и да го намалите отпадот!. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3см. Имате пријатно време за купување. Оваа четка за чистење е мека, абсорбента, издржлива, машина за перење и повеќекратна употреба. Висечките дупки на рачката го олеснуваат складирањето и полесни за употреба, повеќе не треба да правите премногу простор за џогерот. Џогерот за прашина од микрофибер лесно може да се справи со мртвите агли, влакната од домашни миленици, прашината и нечистотијата и може да се користи за влажно и суво чистење на подот висечките дупки на рачката го олеснуваат складирањето и полесен за употреба, повеќе не треба да правите премногу простор за џогерот.Оваа четка за чистење е мека, абсорбента, издржлива, машина за перење и повеќекратна употреба. Се користи како влажна четка, погодна за сите видови површини, вклучувајќи дрвени подови, кујни, ресторани, бањи, гаражи, магацини, канцелариски подови, под софи, подови, плочки. Висечките дупки на рачката го олеснуваат складирањето и полесни за употреба, повеќе не треба да правите премногу простор за џогерот. Не е за еднократна употреба, помагајќи ви да заштедите пари и да го намалите отпадот!Се користи како влажна џогера, погодна за сите видови површини, вклучувајќи дрвени подови, кујни, ресторани, бањи, гаражи, магацини, канцелариски подови, подови, подови, плочки лесни за инсталирање и отстранување на крпата од микрофибер, само ставете ја крпата за џогер на главата на џогерот и залепете ја крпата за џогер до крајот на чинијата за да го поправите производот.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи