.

.

New
Колба Од Вештачка Кожа, Ајкула Со Чекан, Вклучено Е Персонализирано Гравирање

Колба Од Вештачка Кожа, Ајкула Со Чекан, Вклучено Е Персонализирано Гравирање

DEN 319.84

Износот
Залиха

Дали барате елегантен, уникатен и ефтин подарок за вашата претстојна свадба ,achенска забава или саем? Оваа персонализирана колба е токму она што ви треба!. Секоја колба е ласерски врежана со сликата што ја гледате на фотографијата заедно со вашето име или сопствен текст. Замислете го изгледот на нивните лица кога ќе ја видат оваа колба со врежани свои имиња на неа!. Колбата е изработена од нерѓосувачки челик и е завиткана во синтетичка кожа за удобно држење. Има висина од 4,25 инчи и содржи 6 унци од вашиот омилен пијалок. Дизајнот нема да исчезне бидејќи ние ласерски го врежуваме веднаш на колбата. Имате до 25 карактери достапни за вашиот сопствен текст. Колба од вештачка Кожа и Нерѓосувачки Челик, која е ласерска врежана со сликата што ја гледате на фотографијата. Вашиот персонализиран текст ќе биде ласерски врежан под сликата. Кликнете на копчето "Прилагоди Сега" за да започнете со прилагодување на вашата колба.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи