.

.

New
Shukele ZBPJ1108 10PCS 12/15/20 заби златна боја чешел за коса, фиба, свадба додатоци за коса накит, правење метални невестински чешли за занаетчиски подароци

Shukele ZBPJ1108 10PCS 12/15/20 заби златна боја чешел за коса, фиба, свадба додатоци за коса накит, правење метални невестински

DEN 1.33

Износот
Залиха

1) Материјал : бакар. 2) Големина : 12teeth (50x40mm)/20 Teeth (80x40mm)/15 Teeth. 3) Количина : 10 парчиња/лот. Тој е многу погоден за loversубителите на занаетчиството. Можете лесно да DIY уникатен накит како подароци на пријатели и роднини. Можете исто така да завршите изработка на накит со пријателите или семејството, со што многу се забавуваат занаетчиски. 1) Материјал : бакар. 2) Големина : 12teeth (50x40mm)/20 Teeth (80x40mm)/15 Teeth. 3) Количина : 10 парчиња/лот. Тој е многу погоден за loversубителите на занаетчиството. Можете лесно да DIY уникатен накит како подароци на пријатели и роднини. Можете исто така да завршите изработка на накит со пријателите или семејството, со што многу се забавуваат занаетчиски. Почитуван клиент, можете да контактирате со нас ако имате какви било прашања, ние сме среќни да го решиме за вас. 20 Teeth (80x40mm)/15 Teeth3) Количина : 10 парчиња/lot4) Боја : античка бронза/сребро/родиум/злато.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи