.

.

New
Хардвер пролетен притисок пролетен компресија на пролетниот притисок пролетен жица DIA1. 2мм надворешна должина DIA11mm 10 15 20 25 30 35 40 45 50mm 10 парчиња

Хардвер пролетен притисок пролетен компресија на пролетниот притисок пролетен жица DIA1. 2мм надворешна должина DIA11mm 10 15

DEN 1.33

Износот
Залиха

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна и најеластична пролет. Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. Дијаметар на жица : 1,2мм. Надворешен дијаметар : 11мм. Должина : 10-50мм. Заменете ги вашите истрошени и опасни извори и вратете ја моќноста на старите подложни подлога. Купете повеќе од една ставка, прво можете да додадете количка за количка, ќе има поголем попуст. ● Можеме да обезбедиме големо ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте не. Ако цената за испорака е превисока, ве молиме контактирајте не. ● Сликата е само за илустрација, изберете ги вашите барања (големина 、 количина).

Декларираните карактеристики

Wire diameter * Outer diameter* Length :
Ново

Поврзани производи