.

.

New
AEXIT 0,6mmx9mmx25mm 304 извори на компресија на компресија од не'рѓосувачки челик извори 10 парчиња

AEXIT 0,6mmx9mmx25mm 304 извори на компресија на компресија од не'рѓосувачки челик извори 10 парчиња

DEN 120.16

Износот
Залиха

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон. Дијаметар на жица : 0,6мм/0,024 "; надворешен дијаметар : 9мм/0,35". Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 5г. Содржина на пакет : Пролет за компресија од 10 парчиња x. Вкупна должина : 25мм/1 ''. Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон. Дијаметар на жица : 0,6мм/0,024 "; надворешен дијаметар : 9мм/0,35". Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 5г. Содржина на пакет : Пролет за компресија од 10 парчиња x. Вкупна должина : 25мм/1 ''. Направено од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, извори на жица за компресија можат да се користат во лесната индустрија. и градинарска опрема и индустриска.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи