.

.

New
Силиконски Аналогни Палец Џојстик Палецот Стап Костец Капаци Капак ЗА Прекинувач Нс Радост-Кон Прекинувач Лајт Конзола

Силиконски Аналогни Палец Џојстик Палецот Стап Костец Капаци Капак ЗА Прекинувач Нс Радост-Кон Прекинувач Лајт Конзола

DEN 2.00

Износот
Залиха

Ве молиме потврдете дека оваа ставка е вистинскиот модел што ви треба пред да нарачате. Повеќето делови за поправка се погодни само за специјален модел. Применлив модел : Префрли Нс Радост-Кон Прекинувач Лајт. Производите вклучуваат : 2 Парчиња Силиконска Гумена Палец. Направете вашиот џојстик повторно да изгледа како нов. Боја : Розова. Ве молиме потврдете дека оваа ставка е вистинскиот модел што ви треба пред да нарачате. Повеќето делови за поправка се погодни само за специјален модел. Применлив модел : Префрли Нс Радост-Кон Прекинувач Лајт. Производите вклучуваат : 2 Парчиња Силиконска Гумена Палец. Направете вашиот џојстик повторно да изгледа како нов. Боја : Розова.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи