.

.

New
Домашно Милениче Бандана Желка-Комодо-Национален Парк Мека Кутре Мачка Шамија Перат Дневно Шамиче Големи

Домашно Милениче Бандана Желка-Комодо-Национален Парк Мека Кутре Мачка Шамија Перат Дневно Шамиче Големи

DEN 0.67

Износот
Залиха

Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Отпечатена Од Двете Страни, Мека И Удобна, Малку Еластична И Дише. Стилска, Персонализирана Декорација За Излегување И Лесно Јадење Дома Без Да Се Грижите Дали Ќе Се Извалкате Наоколу. Се Сече Во Триаголник, Така што Не Треба Да се Грижите Дали Ќе Се Обидете Сами Да го Преклопите и Исто Така Можете Лесно Да Врзете Јазол во Него. Тоа Ги Прави Вашите Скапоцени Кученца Да Изгледаат Апсолутно Симпатично И Е Совршено За Пролет/Лето. Тој Е Издржлив И Лесно Се Чисти Во Машината За Перење. Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Отпечатена Од Двете Страни, Мека И Удобна, Малку Еластична И Дише. Стилска, Персонализирана Декорација За Излегување И Лесно Јадење Дома Без Да Се Грижите Дали Ќе Се Извалкате Наоколу. Се Сече Во Триаголник, Така што Не Треба Да се Грижите Дали Ќе Се Обидете Сами Да го Преклопите и Исто Така Можете Лесно Да Врзете Јазол во Него. Тоа Ги Прави Вашите Скапоцени Кученца Да Изгледаат Апсолутно Симпатично И Е Совршено За Пролет/Лето. Тој Е Издржлив И Лесно Се Чисти Во Машината За Перење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи