.

.

New
Nokmopo женски тунични врвови дами обична лабава цврста боја на вратот на вратот на вратот со долги ракави со долги ракави

Nokmopo женски тунични врвови дами обична лабава цврста боја на вратот на вратот на вратот со долги ракави со долги ракави

DEN 319.84

Износот
Залиха

или здолништа. Дизајн : елегантни маички, едноставни врвови со цврста боја, текстурирана измислица, класичен стил, кошули со блузи од блузи, прават да изгледате поубаво, стилски, елегантен и елегантен. Ocassion : Едноставниот дизајн го прави совршен за какви било прилики.75% полиестер, 25% памук. затворање. Микро-лента шифонска ткаенина, лесна и мека, многу кул за носење во есента сезона. Добро за погодно за секојдневно носење, случајно, канцеларија, плажа, дома, улична работа, дневно, патување, трчање, училиште, датира, забави, совршени ками врвови во пролет, лето и есен. Погодно е да се носи во пролет, лето и есен. 3/4 врвови за ракави за жени блузи за жени женски бејзбол кошула хавајска кошула жени кошули на вратот дами 3/4 ракави врвови Божиќно копче надолу кошули кошули Блуза за жени готови кошула злато секвенци на врвот 90 -тите години од 90 -тите години од 90 -тите години од 90 -тите години од 90 -тите години од 90 -тите години, црно, црна долга ракав врв V врвови за вратот за жени ленени кошули голф кошула со долги ракави маички кошули 3/4 ракав за жени плус големина неонски розови врвни жени преголеми кошули со долги ракави вежбање кошула црна поло маица жени со долг ракав. Ве молиме, прочитајте ја препораката за големина внимателно пред да нарачате. Лабава фитинг; Стилски високо ниско ниво; Обична цврста боја; Лесен материјал од памучен постелнина; Ракавите може да се превртат за да бидат 3/4 ракави. Па, изменете ги вратот и рацете, направете да изгледате пофони и шармантно. Карактеристики : Кошули за модни копче за жени.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи