.

.

New
Шпанија Мапа Мала Торбичка За Шминка За Чанта Патување Козметичка Торба Пренослива Тоалетна Торба За Жени Девојки Подароци

Шпанија Мапа Мала Торбичка За Шминка За Чанта Патување Козметичка Торба Пренослива Тоалетна Торба За Жени Девојки Подароци

DEN 175.84

Износот
Залиха

Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Спецификации : Големина : 7. лесно за чистење. Материјал : добро изработен од врвна оксфордска ткаенина, прилагодливи уникатни обрасци. Дневно Складирање исто така, може слободно да ја складира вашата електроника како полнач, жица, слушалки итн.шминка, електроника и накит организирани. 4)ние секогаш обезбедуваме висококвалитетна услуга за клиентот. 2) ве Молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето.Димензии (L*H*D) : 18. Структура : 1 главниот оддел може да ги исполни вашите дневни потреби, одржувајќи ги вашите рачни предмети, на пр. 3) Нормално, ќе испратиме за 1-3 дена според статусот на вашата нарачка и ќе бидат потребни околу 2-3 недели за да пристигнете покрај вас. Разновиден : лесен и луксузен дизајн, може совршено да се користи како торба за шминка, организатор, торбичка за патување кога одите на шопинг, на работа или на час.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи