.

.

New
Новзон Мала Торба За Шминка За Чанта, Торбичка За Мини Патни Торби, Козметичка Торба, Организатор На Шминка, Спојка, Чанта За Монети, Организатор На Торби За Складир?

Новзон Мала Торба За Шминка За Чанта, Торбичка За Мини Патни Торби, Козметичка Торба, Организатор На Шминка, Спојка, Чанта За

DEN 3.33

Износот
Залиха

Мини торбичката е мала и симпатична, издржлива и отпорна на нечистотија, се пере.- Простор за мини козметика, тоалети, накит и ситници.- Симпатична за жени, девојки, млади, тинејџери и деца. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : малата торба за шминка за чанта е изработена од врвна Ткаенина Од Оксфорд и материјал за сунѓер за обложување. ТОРБИЧКА ЗА ПАТУВАЊЕ : малата козметичка кеса за чанта може да се користи и како џебна козметичка кеса, торбичка за чанта, торбичка за шминка за девојки, торбички за чанти и чанти за организатори.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи