.

.

New
Кучешкиот Одред 36 на 58-Инчен Минки Бинки Ќебе, Голем, Црн Прав Издувам

Кучешкиот Одред 36 на 58-Инчен Минки Бинки Ќебе, Голем, Црн Прав Издувам

DEN 0.67

Износот
Залиха

Супер меко бушаво ќебе од вештачко крзно. Достапно во повеќе бои и дезени од квадрат, XS, s, m и l. Бушава текстура. Машина или рачно перење во ладна вода; поставете рамно за да се исуши. Плоштад Минки Бинки (16, 5х16, 5) исто така достапни. Супер меко бушаво ќебе од вештачко крзно. Достапно во повеќе бои и дезени од квадрат, XS, s, m и l. Бушава текстура. Машина или рачно перење во ладна вода; поставете рамно за да се исуши. Плоштад Минки Бинки (16, 5х16, 5) исто така достапни. Супер меки, Ќебето Во Прав На Одредот За Кучиња Е меко, бушаво ќебе од вештачко крзно што вие и вашето куче ќе го сакате! Супер мекото ќебе доаѓа во 4 бои и е достапно во квадрат со големина, како и пријатно. Машина или рачно перење во ладна вода со слични бои и лежење рамно за сушење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи