.

.

New
ВРЕЌА ЗА Спиење За Мачки ЛИЖОНГ, Врвен Кревет За Мачки Што Може Да Се Носи, Екстра Голема Вселенска Торба За Миленичиња За Поврзување Со Вашето Домашно Милениче Одб?

ВРЕЌА ЗА Спиење За Мачки ЛИЖОНГ, Врвен Кревет За Мачки Што Може Да Се Носи, Екстра Голема Вселенска Торба За Миленичиња За Поврзување

DEN 1.00

Износот
Залиха

Функцијата за задебелување и само-затоплување му помага на вашето домашно милениче да има удобен сон и да ја ублажи болката во мускулите. Движете се со вас : Различни големини се погодни за мачки и кучиња со различни големини. Има огромен простор и не се плаши да ги вознемирува миленичињата При одење Избрана мека ткаенина/пријателска за кожата и неалергична еколошкиот корален кадифе е удобен, мек и нежен, што може да се користи за масажа на домашни миленици низ ткаенината, така што миленичињата можат да уживаат во тоа.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи