.

.

New
ИЗВРТЕНИ Завист Во собата на 6 15 мл Магија Чаши Професионална Одделение Сублимација Кригла-Сублимација Серија - Со превозот кутии

ИЗВРТЕНИ Завист Во собата на 6 15 мл Магија Чаши Професионална Одделение Сублимација Кригла-Сублимација Серија - Со превозот

DEN 399.84

Износот
Залиха

Секоја Кригла доаѓа со кутија за Испорака на пена. Поставете ја температурата помеѓу 350-400°F и притиснете 150-210 секунди со среден притисок. Изграден за справување и со топли и со ладни пијалоци. Овој комплет за каменина е исто така совршен подарок за домаќинство или одмор, или можеби подарок за новороден свадбен регистар за ноќта На Вештерките божиќен подарок. Со нашето безбедно пакување, можете да бидете сигурни дека вашите производи ќе пристигнат на нивната дестинација во беспрекорна состојба, давајќи ви мир на умот и обезбедувајќи задоволство на вашите ценети клиенти. Завиткајте ја хартијата за сублимација околу криглата и прицврстете ја со лента отпорна на топлина. Неверојатен избор за кафе, супа, чај, млеко, лате, топло какао и многу повеќе. ПОДГОТВЕНИ ЗА УКРАСУВАЊЕ : Нетоксичните Порцелански Чаши За Кафе се добро изработени, издржливи и прилично Обични подготвени за украсување. Извадете ја криглата од топлинската преса, оставете ја да се излади и извадете ја хартијата за сублимација. Неверојатен избор за кафе, супа, чај, млеко, лате, топло какао и многу повеќе. Секоја Кригла доаѓа со кутија за Испорака на пена. БЕЗБЕДНА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ И МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА : Не грижете се за пукање или кршење, нашите чаши беа конструирани да издржат и машина за миење садови и микробранова печка. Вашето уметничко дело сега ќе биде на кригла-тоа е одлично!. Без разлика дали сте искусен занаетчија или штотуку започнувате, чашите за сублимација обезбедуваат лесен и забавен начин да додадете личен допир на вашиот прибор за пиење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи