.

.

New
Отворени Патишта Рачно Изработено Јога Ќебе Во Цврста Боја-Дебело Мексиканско Ќебе или Фрлено - Направено за Јога!

Отворени Патишта Рачно Изработено Јога Ќебе Во Цврста Боја-Дебело Мексиканско Ќебе или Фрлено - Направено за Јога!

DEN 591.84

Износот
Залиха

Акрилик, полиестер, памук. Мешавина Од Памук-Акрилик-Полиестер, многу потрајни од стандардното мексиканско лажно ќебе. Екстра Голема (XL) големина : приближно 80 "x 50", Меки и Дебели во споредба Со Традиционалните Мексикански Ќебиња. Машина За Перење. Станува помек по секое миење!. Исто така одлично за употреба како ќебе за плажа, ќебе за пикник, зајакнување на јога, украсно фрлање или подарок за јога. Рачно ткаени И Автентични Реклами Директно Од Мексико.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи