.

.

New
Рака нацртана природна морска храна јастог рак рак рак 2 пакет за ладење пешкир микрофибер пот меки спортски крпи костум за вежбање салата фитнес боречка за пливањ?

Рака нацртана природна морска храна јастог рак рак рак 2 пакет за ладење пешкир микрофибер пот меки спортски крпи костум за

DEN 255.68

Износот
Залиха

Исто така, можете да го одредите степенот на прицврстување според вашите сопствени навики. Во жешкото лето, потењето го прави целото тело лепливо и мрсно, што навистина ги прави луѓето да се чувствуваат непријатно. Нашите спортски крпи за ладење се изработени од 100% ткаенина од микрофибер, што не пролева првут и е крајно апсорбирана. Може да се користи и како крпи за бања, крпи за миење на лицето, крпи за раце, партали, итн. По натопувањето, се користи за да се избрише потта од телото за да се задржи телото ладно и да се отстрани лепливоста. Спортскиот крпа е отпечатен од едната страна, задниот дел е бел, не згаснува и е машина за перење. Конално, откако ќе се искористи пешкирот, нежно избришете ја потта на вашето тело. Затоа, ова е причината зошто многу луѓе ќе бидат опремени со спортски крпа кога вежбаат. Тој е многу преносен и може да се преклопи во мали парчиња и да се става во торба. Одржување : Откако се користи спортската крпа, треба да се мие и исуши навреме за да се задржи пешкирот уредно и хигиенски.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи