.

.

New
Амбесон Остава Дрвена Куќа За Кучиња, Рачно Нацртано Зеленило Од Есенската Сезона Украсени Шарени Гранки И Цвеќиња Од Бобинки, Затворен &засилувач; Надворешна Прен

Амбесон Остава Дрвена Куќа За Кучиња, Рачно Нацртано Зеленило Од Есенската Сезона Украсени Шарени Гранки И Цвеќиња Од Бобинки,

DEN 1.67

Износот
Залиха

Мерења-39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна. Мерења-39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи