.

.

New
6 комплети завртка лесно инсталирајте завртка за висина на фабриката, крило на крило Дома, тешка хардверска цврста тавана кука Универзална

6 комплети завртка лесно инсталирајте завртка за висина на фабриката, крило на крило Дома, тешка хардверска цврста тавана кука

DEN 931.20

Износот
Залиха

5inchpackage Вклучува : 6pcs x таванот Hook6pcs x bolt6pcs x screw6pcs x пролетно превртување на крилото Специфики : Материјал : Other Diy Supplies : Woodworking Inorigin : Chinacertification : Ce. Материјал : Овие куки за метеж се изработени од здрав метал, што ги прават куките држат предмети Цврсто и безбедно. Лежиште на оптоварување : 6 сетови куки за тавани можат да носат 25 lb на цврсти wallsидови, носат 15 lb на гипс, wallид и wallsидови.Пакетот вклучува : 6pcs x таванот кука, 6pcs x завртка, 6pcs x завртка, 6pcs x пролетното движење на крилото. Спецификации : Тип : таванот Хукматеријал : Metal Color : Бело, црно, бронзено злато, зелено бронзезиза (W*H) : Околу 2,9x3. Лежиште за оптоварување : 6 сетови куки за тавани можат да носат 25 lb на цврсти wallsидови, мечка 15 lb на гипс, wallид и wallsидови. Карактеристики : Апликации : Куките на таванот за размав се со совршена големина и доволно тешка должност, така што се погодни за висечка крошна, растителна корпа, ветерници, завеси итн. Пакетот вклучува : 6pcs x таванот кука, 6pcs x завртка, 6pcs x завртка, 6pcs x пролетното движење на крилото. Лесно Инсталирање : Куките на таванот се лесни за инсталирање, долга завртка за вртење со крилен wallинг на пролетното менување и цврсти зашилени метални завртки за цврст wallид. Лежиште на оптоварување : 6 сетови куки за тавани можат да носат 25 lb на цврсти wallsидови, носат 15 lb на гипс, wallид и wallsидови. Лесно инсталирање : куките на таванот се лесни за инсталирање, долги завртки за вклучување со крило на пролетното вклучување. Куките на таванот за размав се со совршена големина и доволно тешка должност, така што се погодни за висечка крошна, растителна корпа, ветерници, завеси итн.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи