.

.

New
Американски изграден фиос за седло со капаче, 6-одделенија за складирање на алатка за складирање на табла, седи на табла 2x4 или рамна, сива HDPE пластика, 22 “, организир

Американски изграден фиос за седло со капаче, 6-одделенија за складирање на алатка за складирање на табла, седи на табла 2x4

DEN 2.67

Износот
Залиха

Мулти функционална алатка : Тотерот нуди доволно складирање за да спакува доволно спакувано доволно спакувано доволно спакува алатки за вклопување во мали простори, вклучително и покриви. Компактен дизајн го намалува вирусот на корисникот. Доколку најдете проблеми со дефекти или штети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа Американскиот изграден Про е фокусиран на 100% задоволство и одржливост на клиентите.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи