.

.

New
DS Екранот за приказ на бонбони, решетката за екранот, белата 3-реда закуска количка, преносен држач за чипс со компири за компири, организатор на слатки за забава

DS Екранот за приказ на бонбони, решетката за екранот, белата 3-реда закуска количка, преносен држач за чипс со компири за компири,

DEN 1.33

Износот
Залиха

Со безбеден систем за спојување, можете да ја направите оваа единица за прикажување да изгледа професионално и трајно и покрај неговата удобна подвижност. Тоа е одлична алатка за малите бизниси кои се обидуваат да ја зголемат продажбата на малопродажба или за поп-ап продавници за пакување колку што можат на табелата за концесија. Двојна структура за стабилност - Оваа решетка треба да ги поддржува вашите производи со леснотија, така што ние спроведовме основа што спречува тресење под притисок. Ние го дизајниравме решетката со директно склопување на ум за да можете да се поставите за неколку минути. Наменето за ваша погодност - без разлика дали прикажувате чипови за бонбони или компири, можете да ја спакувате решетката до гребенот искористувајќи ја нашата внимателно дизајнирана структура.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи