.

.

New
Jahh 304 не'рѓосувачки челик кујна мултифункционална решетка за складирање решетката за садови за нож за јадење решетки за кујнски садови за сечење плоча

Jahh 304 не'рѓосувачки челик кујна мултифункционална решетка за складирање решетката за садови за нож за јадење решетки за кујнски

DEN 9888.80

Износот
Залиха

Цврст густ материјал, силен и издржлив. За да не протекува водата што капе, секој кат е опремен со сад за вода за влечење. Продлабочете го одличниот простор и дизајн за да ги задоволите дневните потреби на домот. Ситно полирано и полирано за да се справи со аглите, раката се чувствува мазна и не ги гребе рацете. Не-лизгачки душеци за да се спречи гребење на кујнските countertops и ефикасно да се обезбеди стабилноста на корпата за садови. Дренажа со сносена рамка и ниво на површина. Оваа рамка е исто така искривена и лесна за чистење, така што рамката останува во совршена состојба со вашите плочи и други прибор. Име на производот : 304 решетката за садови од не'рѓосувачки челик Производ Боја на производот : Материјал со црн производ : 304 не'рѓосувачки челик + ПП пластичен слој на производи : два слоја, три слоја 304 материјал од не'рѓосувачки челик, лесен и нечистотија отвратител, долг живот. Носачот на нож и стапче за стапчиња може да ја подобри функцијата за складирање и да смести 6-8 ножеви. Да се ​​постави на различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата. Ве молиме, дозволете ги разликите во големината на големината, како резултат на рачните мерења. Вклучува само главен производ.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи