.

.

New
Luxshiny 30 парчиња мешање лажица апс лажица појас јапонски стил

Luxshiny 30 парчиња мешање лажица апс лажица појас јапонски стил

DEN 0.33

Износот
Залиха

-Се можете да ги користите како лажици од чај, лажица кафе, лажици за десерт, лажици за супи, лажици за мешање и мешање лажици кафе, мешавини. Можете лесно да го користите. -Дабе на добар материјал, мазен, здрав и издржлив. Мешање бар- Овој вид лажица кафе е добро полирана, како што е процес на огледало, лесно чистење, фино изработка. Коктел лажица-материјалот за лажица кафе е безбеден и издржлив, кој има силно отсуство и практично за времето. Можете да го користите лесно снабдувањето со бар. Коктел вилушки- мешавината лажица може да биде широко до мафини, чај, мраз кафе, милкшејк, јогурт. Список на пакети 30 X Карактеристики на лажици за мешање -големина : 20. 6pcs коктел лажица пластична мачка за лепење рачка за мешање лажица кафе пијалок пијалок пијалок мешавини стапчиња кујна лажици лажици таблети за прибор за дома. Еспресо лажица-? Широко се користи за кафе, млечен чај, пијалок, чај, млеко, коктели, млечни шари, овошен сок и така натаму. -Материјал : Лажица за кафе ABS -боја : Асортирани мешалки за вино во боја -Направете пријател или член на семејство кој ќе ја сака исклучителната изработка и деталите за пиење коктел. Мешање бар- Овој вид лажица кафе е добро полирана, како што е процес на огледало, лесно чистење, фино изработка. 6pcs коктел лажица пластична мачка за лепење рачка за мешање лажица кафе пијалок пијалок пијалок мешавини стапчиња кујна лажици лажици таблети за прибор за дома.63x0 мешалки за кафе. Можете лесно да го користите.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи