.

.

New
GE Осветлување Цинк Динамички Ефекти LED Надворешна Светлина Лента Продолжување на 32ft Светлина лента &засилувач; Напојување , Целосна Боја, Bluetooth И Wi-Fi Овозможено, 8 Но?

GE Осветлување Цинк Динамички Ефекти LED Надворешна Светлина Лента Продолжување на 32ft Светлина лента &засилувач; Напојување

DEN 1.33

Износот
Залиха

Подобрете го вашиот простор со динамични светлосни емисии и музичка синхронизација - Синхронизирајте ги светлата со вашата музика и гледајте како светлосните емисии комуницираат со она што го слушате за совршена забава, готвење или празнична атмосфера. Изберете од милиони живописни бои и бели тонови - Користете го тркалото за боја на Апликацијата Цинк и технологијата За Вистинска Слика за да ја подигнете атмосферата и да го подобрите вашиот декор за одмор. Едноставно поставување без центар-Контролирајте Ја Лентата За Светло Во Целосна Боја користејќи Ја Апликацијата Цинк без потребен дополнителен центар или мост. 2.4 ghz W-fi конекција потребни за паметна контрола. Продолжувањето на Светлосната Лента бара целосна светлосна лента со напојување (се продава одделно). Користете го гласот за да вклучите светла-Контролирајте ги светлата кога рацете ви се полни или удобни на каучот со спарување Со уред He Гугл Или Алекса. Контролирајте ги светлата подалеку од дома - тргнете ја контролата на осветлувањето од дома преку Апликацијата Цинк – не е потребен центар или мост.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи