.

.

New
Edearkar MR16 LED Светилки 3W MR16 AC/DC12V Рефлектор Сијалица За Дома, Канцеларија, Изложба, Хотел, Не-Затемнување, 120 Степени Зрак Агол, 30w Халогени Сијалица Еквивалент, Mr16 База, П?

Edearkar MR16 LED Светилки 3W MR16 AC/DC12V Рефлектор Сијалица За Дома, Канцеларија, Изложба, Хотел, Не-Затемнување, 120 Степени

DEN 737.60

Износот
Залиха

Заштеда на енергија, Издржлив : 3 W MR16 LED светилки имаат животен век од повеќе од 50.Висок Квалитет : 3w mr16 led умре-фрлија светилка чаша, 330 LM супер светла, CR 70+, 120 степени зрак агол, 49mm*52mm /1. Исклучете го напојувањето пред инсталацијата. Стандард mr16 база, одговара на сите mr16 светло тела. Ве молиме проверете дали температурата на бојата и основниот тип на сијалицата одговараат на вашата светилка пред да нарачате. Ве молиме проверете дали вашата големина се совпаѓа пред да ја купите. Лесен За Инсталирање : стандардната форма И основа MR16 може да се инсталираат во вашиот светилник без никакви проблеми. Предупредувања : 1.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи