.

.

New
Додатоци за микроскоп 5Х 10Х 20Х 50Х 100Х Бесконечен Микроскоп Објективни Делови За Леќи 20,2 ММ Лабораториски Потрошен Материјал

Додатоци за микроскоп 5Х 10Х 20Х 50Х 100Х Бесконечен Микроскоп Објективни Делови За Леќи 20,2 ММ Лабораториски Потрошен Материјал

DEN 3.00

Износот
Залиха

Материјал : Метал. Теорија : Металуршки Микроскоп. Сооднос зголемување : 50ОКС & Под. Цевка за цртање : ДВОГЛЕД. Со добра издржливост и стабилност,Извонредна изработка,стабилни и сигурни перформанси,со долг работен век. Изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив и издржлив. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние сме онлајн за вас 24 часа на ден.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи