.

.

New
Комплет Додатоци за микроскоп ЗА Возрасни 4x 10X 20X 40X 100x План Ахроматска Цел, За Биолошки Микроскоп Лабораториски Потрошен Материјал

Комплет Додатоци за микроскоп ЗА Возрасни 4x 10X 20X 40X 100x План Ахроматска Цел, За Биолошки Микроскоп Лабораториски Потрошен

DEN 704.00

Износот
Залиха

Нумеричка Решетка : 0.10, 0.25, 0.40, 0.65, 1.25. Зголемување : 100 Х. Тип На Производ : Микроскоп Помошна Леќа. Конец за монтирање : 20,2 мм. Костум Микроскоп : Биолошки Микроскоп. Зголемување : 4 X 10 X 20 X 40 X 100 X. Користи висококвалитетни материјали, издржливи, стабилни перформанси и може да се користи долго time.An суштински додаток за микроскоп. Е практичен додаток, лесен за инсталирање. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи