.

.

New
Помошни Објектив Објектив, Стабилност Микроскоп Објектив Издржливост Со 1 Х 0.5 Х Микроскоп Објектив За Индустрија За Мажи За Микроскоп

Помошни Објектив Објектив, Стабилност Микроскоп Објектив Издржливост Со 1 Х 0.5 Х Микроскоп Објектив За Индустрија За Мажи За

DEN 332.80

Износот
Залиха

Може ефикасно да го прошири полето за набудување и да го олесни набудувањето на внатрешната структура на малите објекти. Користење на висококвалитетно метално и оптичко стакло, со добра издржливост и стабилност. Користејќи 42мм интерфејс за инсталација, работното растојание е 140мм, може директно да се инсталира. Помошната објективна леќа со микроскоп 0,5 Х може да го удвои вкупното зголемување на микроскопот и да ја намали должината на фокусирање. Совршени додатоци за микроскоп, извонредна изработка, можат широко да се користат во електронски микроскоп со едно буре.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи