.

.

New
Јакакид Шарени Сјајни Ленти За Глава Сјајни Ленти за глава За Девојчиња Модни Ленти За Глава Поставени Пластични Ленти За Глава Со Заби Плетенка Ленти За Глава За Ж

Јакакид Шарени Сјајни Ленти За Глава Сјајни Ленти за глава За Девојчиња Модни Ленти За Глава Поставени Пластични Ленти За Глава

DEN 207.84

Износот
Залиха

Заби Ленти За Глава За Жени.Можете исто така да го испратите на вашите женски пријатели и семејството како подарок.?Големина : дијаметарот на модните сјајни ленти за глава прибл 12 см. САМОСТОЈНИ Ленти За Глава За Жени. САМОСТОЈНИ Ленти За Глава За Жени. Шарени Ленти за Глава За Девојки. Слатки Ленти за Глава За Жени. Шарени Ленти за Глава За Девојки. Шарени Ленти за Глава За Девојки. ЛЕНТИ ЗА ГЛАВА ЗА ЖЕНИ. ГЛАВОБОЛКИ ЗА МАЛИ ДЕЦА. Метални Ленти за Глава За Жени. Виножито Ленти За Девојки. Цветни Ленти За Жени. Цветни Ленти за Девојки. САМОСТОЈНИ Ленти За Глава За Жени. Виножито Ленти За Девојки. ?Дизајн : секоја мода светка сјај коса ленти коса карики имаат заби на внатрешниот, со овие заби, вашата коса нема да се јазли, и изгледа повеќе покорни. Шарени Ленти за Глава За Девојки. Цветни Ленти за Девојки. Шарени Ленти за Глава За Девојки.Површината на лентата за глава е зашилена боја на бонбони што ги прави девојките да изгледаат поживописно. ?Материјал : Сјајните светкави ленти за глава се изработени од флексибилна пластика со добар квалитет, растеглива и издржлива, можат добро да ја поправат косата и нема да ја повредат косата и скалпот. Цветни Ленти за Девојки. Сјајни Ленти За Глава За Жени. ?Прилика : сјајна светка сјајна лента за коса додатоците за коса може да се нанесуваат во различни прилики, можете да ги носите на забави или церемонии,како што се роденденска забава,свадба,училишно време и можете да ја изберете бојата според вашите фустани.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи