.

.

New
1982 јол #6 11х14 Лоби Картичка

1982 јол 6 11х14 Лоби Картичка

DEN 692.80

Износот
Залиха

Со повеќе 40,000 предмети во нашата колекција, ќе најдете нови предмети се додаваат на нашиот сајт постојано. Кутија Пуканки 411 не продава никакви репродукции или препечатувања и ја гарантира автентичноста на оваа лоби картичка. За прв пат ја носиме нашата страст за колекционерски предмети и сувенири на онлајн пазарот. Сејит ((Тарик Акан) пристигнува дома за да дознае дека неговата сопруга се свртела кон проституција и била земена како заложник од неговото семејство За Да Може Сејит да изврши убиство на чест.Кутија Пуканки 411 е вашиот дом за оригинални и автентични забавни сувенири од филмови, телевизија, музика, театар, спорт, заедно со други уникатни колекционерски предмети. Овие мали постери на залихи на картички генерално беа произведени во комплети од осум, наменети за прикажување во фоајето или лобито на театарот. Сетот за лоби обично се состои од Една Насловна Картичка, лоби картичка со посебен дизајн што обично ги прикажува сите клучни ѕвезди, ги наведува кредитите и има за цел да го претставува целиот филм, а не една сцена; и седум Картички Со Сцени, од кои секоја прикажува сцена од филмот. Насловот на предметот ќе ги означи насловот на филмот, годината, бројот на лоби картичката и приближната големина. Пет турски осуденици добија една недела да ги посетат пријателите и семејството. Тројцата други затвореници откриваат превирања во нивните села и семејства додека размислуваат дали да се вратат во затвор или да избегаат.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи